Zahradní pergoly Linda

Pergola Linda 9Každý, kdo někdy stavěl vlastní zahradní pergolu ví, jak je těžké se strefit do požadovaného rozměru. Abychom předešli tápání stavitelů pergol hned v počátku, připravili jsme pro Vás stavebnicový systém pergol Linda.  Více než 80 rozměrově i tvarově odlišných prvků Vám umožní přizpůsobit tvar i rozměry Vaší zahradní pergoly tak, jak potřebujete.

Nabídku jednotlivých pergolových prvků tvoří dva základní rozměry 7x7cm a 9x9cm, vybrané konstrukční prvky však mohou být i masivnější. Pergola Linda 13Právě pro v poslední době tolik oblíbené zastřešené pergoly pak používáme lepené, a tudíž i tvarově stálé prvky. To nám pak umožňuje překlenou i dlouhé rozpony zastřešení pergol, a to při výborné tvarově stabilitě dřevěných profilů. To je důležité zvláště při používání průhledných střešních krytin - Makrolonu nebo Ondexu.  Lepené ráhno se Vám pod palčivým sluncem nikdy nezkroutí, a nepotrhá drahou polykarbonátovou desku zastřešené pergoly.

Pro nerozhodné máme nabídku 17 hotových pergol, které jsme pro Vás sestavili. Pokud tedy hledáte pergolu tvarově podobnou, ale s trochu jiným rozměrem, může být tato sestavená pergola dobrým "polotovarem" pro návrh té Vaší. V případě, že žádné z nabídnutých řešení neodpovídá Vašim požadavkům, zpracujeme pro Vás individuální návrh pergoly přesně podle Vašich představ